WAIT...

Sunny Nails

Sunny Nails

Sunny Nails, swoją siedzibę ma w samym centrum warszawskiego Ursusa. Niedaleko stacji kolejowej Warszawa – Ursus.

Nie tylko paznokcie

Choć nazwa może mylić, asortyment sklepu nie skupia się tylko na paznokciach. Dostaniemy w nim także sztuczne rzęsy oraz akcesoria do ich przedłużania. Znajdziemy tu produkty takich firm jak Ardell, Donegal czy Secret Lashes.

Siedziba i kontakt do sklepu

Sklep Sunny Nails ma swoją siedzibę przy ulicy Bohaterów Warszawy 47, tuż przy stacji PKP Ursus. Taką samą nazwę nosi najbliższy przystanek komunikacji miejskiej.

Ze sklepem można kontaktować się mailowo pod adresem: sklep@sunnynails.pl i telefonicznie pod numerami: (22) 730 66 96 i 604 173 800, w godzinach 8:00 – 16:00. Zamówienia można również składać w sklepie internetowym: www.sunnynails.pl.

Sklep stacjonarny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

Pocztą lub kurierem

Wszystkie zamówienia, również te na terenie warszawy wysyłane są pocztą lub kurierem. Towar można także odebrać osobiście w sklepie, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym i najwcześniej następnego dnia.

Sunny Nails – opinie

Opinie o sklepie Sunny Nails w opiniach Google są w większości przychylne a średnia ocen to 4.0. Najlepiej tę ocenę oddaje komentarz użytkownika “Kot na keybordzie”: A ja uwazam ze hurtownia jest w porzadku! Ceny sa ok, asortyment od tanszego do drozszego, duzy wybor, duzo lakierow i akcesoriow i dziewczyny, ktore doradza i podpowiedza laikowi.

Źródło zdjęcia: www.sunnynails.pl.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności