WAIT...

Sense and Body

Sense and Body

Na Saskiej Kępie natomiast swoją siedzibę ma sklep Sense and Body. Jest on stacjonarnym punktem sklepu online – Pana Kota Sklep.

Nietypowa oferta Sense and Body

W asortymencie Sense and Body znajdziemy sztuczne rzęsy marek Andrea, Ardell, Girls Aloud, Miss Eylure oraz PaperSelf. Ta ostatnia firma proponuje nam niezwykłe rzęsy na pasku, idealne do niecodziennych stylizacji lub sesji zdjęciowych. Są to rzęsy z impregnowanego papieru składające się z miniaturowych kwiatów czy zwierząt.

Jak dojechać do sklepu?

Sklep Sense and Body, znajduje się przy ulicy Alzackiej 8, na Saskiej Kępie. Jadąc komunikacją miejską najbliższym przystankiem jest Ateńska. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00.

Ze sklepem można skontaktować się mailowo: sklep@panakotasklep.pl, telefonicznie pod numerem: (22) 782 25 94 lub poprzez gadu-gadu: 56897268. Zamówienia można także składać w sklepie online: http://www.panakotasklep.pl.

Odbiór osobisty i dostawa

Zamówienia ze sklepu on-line wysyłane są firmą kurierską Fed-Ex a ich dostawa może zająć do dwóch dni. Produkty można także odebrać osobiście w siedzibie Sense and Body SPA (budynek basenu Wodnik), ul.Abrahama 10. W godzinach pracy SPA, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 21:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-19:00.

Sklep w ocenie klientów

W serwisie Google opinie nie znajdziemy niestety nic na temat sklepu Sense and Body, jednak sklep na Facebooku ma opinię 4.9 z czego tylko jedna zamieszczona jest negatywna. Przeważająca większość użytkowników wypowiada się zdecydowanie pozytywnie o sklepie, tak jak Pani Katarzyna: Obsługa sklepu bardzo miła, komunikatywna a realizacja ekspresowa. Częste i zachęcające promocje oraz miły gratis. Super. Na pewno co jakiś czas będę zaglądać. Dziękuję i pozdrawiam.

Źródło zdjęcia: http://www.panakotasklep.pl/

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności