WAIT...

rzesownia.pl, Rzęsownia, Pan Rzęsa

Rzęsownia znana jako Pan Rzęsa

Pan Rzęsa (Rzęsownia)  to stacjonarny punkt sklepu rzesownia.pl, znajdujący się na warszawskim Bródnie.

Jako jedyny wyróżnia się tym, że w swojej ofercie posiada jedynie akcesoria do przedłużania i stylizacji rzęs. W jego ofercie znajdziemy  największy wybór sztucznych rzęs czy to w paletach, czy na pasku lub kępki, ale o tym za chwilę.

Rzęsownia – szeroki wybór towarów

W swoim asortymencie Rzesownia.pl (Pan Rzęsa) posiada wszystkie niezbędne akcesoria do przedłużania i stylizacji rzęs takie jak: zestawy i kępki sztucznych rzęs, kleje, pęsety, kosmetyki do pielęgnacji rzęs i brwi a także kompleksowe wyposażenie salonów kosmetycznych zajmujących się kosmetyką rzęs i brwi.

Gdzie znaleźć Pana Rzęsę?

Sklep Rzęsownia znajduje się na Bródnie, przy ul. Wyszogrodzkiej 4. Tuż przy Parku Bródno i przystankach Wyszogrodzka i Rembielińska.

Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Ze sklepem można skontaktować się mailowo: kontaktsklep@rzesownia.pl lub telefonicznie pod numerami telefonów 514-400-781 oraz 533-216-962. Zamówienia można także składać przez stronę internetową rzesownia.pl

Dostawa i odbiór osobisty

Pan Rzęsa oferuje dowóz zamówień na terenie Warszawy w ten sam dzień, jeśli złożone są do godziny 12:00. Wszystkie zamówienia po godzinie 12:00 realizowane są w następnym dniu. W sklepie rzesownia.pl zamówić można także wysyłkę zarówno na terenie całej Polski jak i za granicę. Możliwy jest także odbiór osobisty w sklepie na Bródnie po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym.

Opinie

Pan Rzęsa zarówno w Google jak i na portalu Facebook posiada najwyższą możliwą ocenę: 5.0. Wszystkie zamieszczone opinie są jak najbardziej pozytywne, tak jak opinia Pani Lidii w opiniach Google: Miła i rzeczowa obsługa, Pan zna sie na wszystkim, dobrze doradzi – czego chcieć więcej, polecam z całego serca 🙂.

Źródło zdjęcia: rzesownia.pl

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności