WAIT...

Parisa

Parisa

Sklep Parisa ma swoją siedzibę na warszawskim Natolinie, czyli na południowym krańcu Warszawy w dzielnicy Ursynów. I posiada pełną gamę rzęs i akcesoriów marki Sekret Lashes.

Oferta

W sklepie Parisa dostępne są marki takie jak: Secret Lashes, Ardell, Black Lashes i Wonder Lashes. Dostaniemy w nim całą gamę sztucznych rzęs a także akcesoria do ich zagęszczania i przedłużania, takie jak kleje, removery, cleanery, pęsety czy podstawki.

Parisa – jak dojechać?

Sklep Parisa znajduje się przy ulicy Stryjeńskich 17, w lokalu 195. Osiem minut od stacji metra Natolin. Najbliższym przystankiem komunikacji miejskiej jest Małej Łąki. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.

Ze sklepem Parisa można skontaktować się także mailowo pod adresem: sklep@parisa.com.pl lub dla zamówień hurtowych: biuro@parisa.com.pl. Można także skontaktować się z biurem obsługi klienta pod numerem: 733 333 980. Zamówienia można składać także w sklepie online: parisa.com.pl.

Opcje dostawy

Wszystkie zamówienia w sklepie on-line wysyłane są kurierem, również na terenie Warszawy. Możliwy jest odbiór osobisty w godzinach pracy sklepu.

Ocena sklepu

Wszystkie opinie wystawione zarówno w serwisie Google jak i na Facebooku są pozytywne dając ocenę 5.0. Jedną z takich ocen jest ocena Pani Aleksandry: Bardzo miła obsługa. Poprosiłam o odbiór osobisty i paczka była gotowa w 20 minut! Na pewno wrócę 🙂.

Źródło zdjęcia: parisa.com.pl

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności