WAIT...

Ongles

Ongles

Sklep Ongles znajduje się na warszawskim Rembertowie. Kupimy w nim nie tylko sztuczne rzęsy, ale także akcesoria do ich stylizacji i przedłużania.

Oferta sklepu Ongles

W asortymencie sklepu Ongles znajdziemy głównie pakiety rzęs Mink Ali oraz jedwabne rzęsy SingleLashes pakowane zbiorczo w woreczkach po 0.25g. Poza tym możemy znaleźć tam akcesoria takie jak płatki, podstawki, kleje, removery, cleanery, pęsety czy aplikatory.

Siedziba sklepu

Sklep Ongles znajduje się przy Aleji Generała Antoniego Chruściela „Montera” 42, czyli na warszawskim Rembertowie. Około 500 metrów od Stacji Warszawa Rembertów. Jadąc komunikacją miejską najlepiej wysiąść na przystanku Eskulapów.

Ze sklepem można skontaktować się także mailowo, pod adresem: biuro@ongles.pl lub telefonicznie pod numerem 606-464-191 w godzinach pracy sklepu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 i w soboty w godzinach 9:00-14:00. Zamówienia można też składać poprzez stronę sklepu: http://ongles.pl.

Dostawa kurierska

Zamówienia na terenie całej Polski ( w tym na terenie Warszawy) dostarczane są kurierem DPD. Możliwy jest także odbiór osobisty w godzinach pracy sklepu.

Ocena klientów

Sklep cieszy się bardzo dobrą opinią. Zarówno w opiniach Google jak i w serwisie Facebook oceniany jest na 5.0. Przeważają opinie takie jak opinia Pani Patrycji: Od kiedy punkt jest w nowym miejscu to i miła obsługa bo niestety o poprzednim miejscu nie mogę tego powiedzieć. Czysto, przejrzyście i miło 🙂 nawet dla niezdecydowanych a kiedyś nawet specjalnie dla mnie Pani otworzyla sklep.

Źródło obrazka: ongles.pl

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas *



* wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności