WAIT...

Logo Noble Lashes

Noble Lashes Warszawa

Sklep stacjonarny Noble Lashes w Warszawie to jedyny oficjalny dystrybutor marki Noble Lashes. Znajduje się on praktycznie w centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście, niedaleko Placu Trzech Krzyży.

Asortyment sklepu

W ofercie sklepu stacjonarnego Noble Lashes, znajdziemy wszystkie produkty tej firmy takie jak sztuczne rzęsy w zestawach i kępki, rzęsy na pasku, cleanery, removery, lampy, akcesoria do liftingu rzęs, henny a także akcesoria do stylizacji i przedłużania rzęs takie jak płatki, pęsety, szczoteczki oraz kleje.

Sklep stacjonarny Noble Lashes

Sklep Stacjonarny Noble Lashes znajduje się w Śródmieściu, przy ul. Wiejskiej 17. Niedaleko Placu Trzech Krzyży i to właśnie tam będzie też najbliższy przystanek komunikacji miejskiej.

Ze sklepem można skontaktować się mailowo na adres: warszawa@noblelashes.pl i telefonicznie pod numerem telefonu: 510-076-269 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, czyli w czasie pracy sklepu. Zakupów można dokonać także online na stronie: noblelasheswarszawa.pl

Darmowa dostawa w Warszawie

Dostawa na terenie Warszawy jest bezpłatna a wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 realizowane są tego samego dnia. Zamówienia telefoniczne i składane poprzez sklep internetowy można także odbierać osobiście w godzinach pracy sklepu.

Opinie o sklepie

Opinie na temat sklepu Noble Lashes w Warszawie są mocno pozytywne, zarówno w ocenach Google jak i na Facebooku sklep ma ocenę 5.0. Najlepiej odwzorowuje to opinia pani Angeliki: Serdecznie polecam ten sklep ?przemiła i profesjonalna obsługa, szeroki wybór produktów, najlepsze produkty ever. Dodatkowy plus to godziny otwarcia nawet do 18 co pozwala zrobić zakupy po pracy. Gdy czegoś zabraknie można zadzwonić i zamówić a na terenie Warszawy dowożą nawet tego samego dnia jeśli złożymy zamówienie do godz 12. Na recepcji znajdziemy wizytowki warszawskich instruktorów Noble Lashes. Polecam z całego serca.

Źródło zdjęcia: noblelasheswarszawa.pl

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności