WAIT...

New Nails

New Nails

Kolejnym sklepem usytuowanym w Śródmieściu jest New Nails, który swoją siedzibę ma tuż obok Politechniki Warszawskiej.

Asortyment

Asortyment sklepu New Nails, skupia się głównie na paznokciach, ale nie tylko. W asortymencie znaleźć można także akcesoria kosmetyczne do stylizacji i przedłużania rzęs. Sklep New Nails jest częścią szkoły, która oferuje szeroki pakiet szkoleń z zakresu usług kosmetycznych.

Jak dojechać?

Sklep New Nails znajduje się przy ulicy Pięknej 68, na trzecim piętrze szkoły. Niedaleko Politechniki Warszawskiej tuż przy przystanku Noakowskiego.

Ze sklepem można skontaktować się mailowo pod adresem info@new-nails.com i telefonicznie pod numerami: 508 434 954, 508 434 952, (22) 408 88 61, (22) 711 25 07. Zamówienia można także składać w sklepie internetowym pod adresem: http://sklep.new-nails.com. Sklep pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Dostawa

Na terenie całej Polski (w tym na terenie Warszawy) sklep dostarcza przesyłki za pomocą kuriera. Można także odebrać je osobiście w godzinach pracy sklepu.

Opinie

Opinie na temat sklepu i firmy są podzielone i średnio dają ocenę ok. 4,4. Kursantki zazwyczaj źle oceniają organizację szkoleń, jednak klienci sklepu w większości są zadowoleni, tak jak Pani Marta: Super zaopatrzona hurtownia, z przyjemnością robię tu swoje zapasy bo zawsze mają wszystkie produkty, których potrzebuję w jednym miejscu. Przesyłka ekspresowa, towary zawsze wysokiej jakości.

Źródło zdjęcia: http://sklep.new-nails.com

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności