WAIT...

Let's Beauty

Let’s Beauty Make-Up Store Warszawa

Let’s Beauty Make-Up Store w Warszawie to sklep stacjonarny znajdujący się w warszawskim Śródmieściu, w którym możemy kupić produkty takich marek jak Lash Me Up! i Ardell.

Let’s Beauty Make-Up Store – co w asortymencie?

W sklepie Let’s Beauty Make-Up Store kupimy głównie sztuczne rzęsy na pasku marki Ardell i Lash Me Up. Znajdziemy tam też kępki rzęs od Ardell i zestawy sztucznych rzęs marki Lasplash. Dostaniemy tam też akcesoria do przedłużania rzęs, m.in. kleje, pęsety.

Jak dojechać do Let’s Beauty Make-Up Store?

Sklep Let’s Beauty Make-Up Store znajduje się w warszawskim Śródmieściu, przy ul. Koszykowej 35. Niedaleko Placu Zbawiciela i Teatru Polonia. Jadąc komunikacją miejską najlepiej dotrzeć do przystanku Plac Konstytucji.

Ze sklepem można skontaktować się mailowo pod adresem sklep@letsbeauty.pl lub telefonicznie pod numerami: (22)890-73-71 lub 531-136-261. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 19:00 i w soboty w godzinach 11:00 – 15:00. Zakupów można dokonać również za pomocą sklepu internetowego pod adresem: letsbeauty.pl

Dostawa w Let’s Beauty Make-Up Store

Zakupy online, niezależnie czy na terenie Warszawy czy Polski wysyłane są kurierem. Dlatego warto zamówić z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Zamówienia gotowe są w czasie od jednego do trzech dni roboczych i jest siedem dni na odbiór zamówienia.

Let’s Beauty Make-Up Store – czy warto?

Wśród opinii Google przeważają te pozytywne, dając średnią ocen 4,4. Klienci chwalą sobie głównie duży wybór towarów, tak jak Pani Dominika: Bardzo przytulne miejsce z ogromem wspaniałych kosmetyków. Jedyny sklep w Warszawie, w którym można zobaczyć i przetestować kosmetyki od Nabli:) i nie tylko! Polecam!:). Jednak jak wynika z opinii Pani Julii, nie zawsze są dostępne od ręki: Złożyłam zamówienie jakiś czas temu, produkt był dostępny w magazynie na stronie, ale po paru dniach okazało się, że jednak go nie ma i oczekują dopiero na jego dostawę.

 

Źródło zdjęcia: letsbeauty.pl

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności