WAIT...

Jaapee

Jaapee

Sieć sklepów kosmetycznych Jaapee ma wiele lokalizacji w całej Polsce, w tym aż dwie w Warszawie.

Co znajdziemy w sklepach Jaapee?

Sklepy Jaapee charakteryzują się szerokim asortymentem od akcesoriów i kosmetyków fryzjerskich. Przez kosmetyki profesjonalne, aż po sztuczne rzęsy i akcesoria do stylizacji i przedłużania rzęs. Kupimy tam produkty takich marek jak Ardell czy Secret Lashes. Dostaniemy także rzęsy pojedyncze w woreczkach i kępki sztucznych rzęs.

Lokalizacja sklepów Jaapee

W Warszawie są dwa sklepy sieci Jaapee. Pierwszy z nich znajduje się na warszawskim Ursusie (w części Czechowic) przy ulicy Bodycha 53 (wejście od ul. Spisaka). Skontaktować się można z tym punktem mailowo, pod adresem: warszawa.ursus1@jaapee.pl i telefonicznie, pod numerem 516 202 414.

Drugi sklep ma swoją siedzibę na warszawskim Gocławiu przy ulicy Bora Komorowskiego 35 w lokalu numer 209 Kontakt do sklepu: warszawa.goclaw@jaapee.pl lub 798 929 536.

Zamówienia można także składać przez sklep internetowy: http://sklep.jaapee.pl/

Wszystkie lokale tej sieci są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 i w soboty od 9:00 do 13:00.

Opcje dostawy

Sieć sklepów Jaapee oferuje wysyłkę zamówień na terenie polski pocztą lub kurierem a także wysyłkę zamówień za granicę. Możliwy jest także odbiór osobisty zamówień w siedzibie sklepu na ul. Bodycha.

Jaapee – opinie o sklepie

Opinie na temat sklepu są mocno podzielone, jedni użytkownicy bardzo sobie chwalą inni wręcz przeciwnie odradzają. Najlepiej sytuację oddaje komentarz Pani Julii: Robiłam zakupy raz, jestem bardzo zadowolona z jakości produktów jak i obsługi 🙂 Bardzo duży wybór różnego rodzaju kosmetyków, co umożliwia zakupy w jednym miejscu 🙂 co do komentarza poniżej o “nadzwyczaj niemiłej obsłudze” chciałabym Pana uświadomić, że jeżeli klient jest miły to obsługa również jest miła 🙂 Pozdrawiam 🙂 i z pewnością będę wracać :-).

Źródło zdjęcia: http://sklep.jaapee.pl/.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności