WAIT...

Taida Niklas

Taida Niklas – polska marka prosto z USA

Taida Niklas Lash Collections to marka, która po dziesięciu latach badań i zdobywania doświadczenia zarówno w Polsce jak i USA zdobyła wysoką pozycję w sztuce stylizacji i przedłużania rzęs. Ekskluzywne produkty w asortymencie marki zaspokajają najwyższe wymagania zarówno stylistek jak i samych użytkowniczek sztucznych rzęs na całym świecie.

Opieka poszkoleniowa – bo szkolenie to nie wszystko

Wysokiej jakości szkolenia pozwalają również zapoznać się z najnowszymi technikami przedłużania rzęs. Poszkoleniowa opieka instruktorska podnosi ich wartość i pozwala każdej stylistce rzęs na podnoszenie swoich kwalifikacji. Ceny szkoleń zaczynają się od 1299 zł.

Kosmetyki z atestem

W asortymencie sklepu Taida Niklas Lash Collections znaleźć można produkty z linii Taida Niklas Premium Lash Collection w cenach od 59,90 zł do 69,90 zł. Szeroki wybór sztucznych rzęs ze skrętem B/C/D, o grubościach od 0.05 do 0.15 oraz w pełnej gamie długości od 6 do 13 mm, pozwalają na idealny dobór sztucznych rzęs dopasowanych do preferencji i urody klientki.

Sklep Taida Niklas Lash Collections posiada również pełną gamę akcesoriów do przedłużania rzęs. Każdy płynny kosmetyk w asortymencie Taida Niklas ma atest Europejskiej Agencji Chemikaliów.

Profesjonalny wygląd to początek

Wysoką jakość produktów do przedłużania zdjęć marki Taida Niklas Lash Collections może potwierdzić wysoka ocena w serwisie Facebook, która wynosi 4,8/5. Przejawiają się tam także pozytywne opinie na temat marki. Jedną z nich jest ta umieszczona przez p. Aleksandrę: “Super produkty. Pracuje się na nich świetnie a do tego opakowania wyglądają bardzo profesjonalnie. To jest to czego można oczekiwać od perfekcyjnych produktów do rzęs. Piękne wachlarze tworzą się bez żadnego problemu. Rzęsy są na pewno bezkonkurencyjne na rynku!”

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności