WAIT...

Firma Starlash zajmuje się profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs. W sklepie internetowym prowadzonym przez firmę Starlash można nabyć wszystko, co jest potrzebne do przedłużania i zagęszczania rzęs czyli same rzęsy, kleje do aplikacji oraz akcesoria. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin, zaś przesyłki dokonywane są przez sprawdzoną firmę kurierską, pocztę polską lub inPost.

Szkolenia dla stylistów rzęs

Ważną częścią oferty firmy Starlash  są szkolenia przeznaczone dla osób, które pragną rozpocząć karierę stylisty rzęs. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy dzielą się swoim długoletnim doświadczeniem oraz przekazują niezbędną wiedzę, sprawiającą, że uczestnicy zajęć zdobędą odpowiednie kwalifikacje do rozpoczęcia kariery jako stylista rzęs.

Obecnie w firmie Starlash prowadzone są następujące szkolenia:

  • szkolenia podstawową metodą 1:1
  • szkolenia 2D i 3D
  • szkolenia Volume Russian
  • szkolenia Hollywood Effect

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych szkoleń należy skontaktować się telefonicznie pod numerem 0048 883 676 941 lub mailowo na adres: szkolenia@starlash.pl lub kontakt@starlash.pl.

Po ukończeniu kursów uczestnicy otrzymują odpowiedni certyfikat w języku polskim i angielskim.

Szczegóły na temat szkoleń w Starlash

Podstawowe szkolenie przedłużania rzęs metodą 1:1 prowadzone jest w cyklach jedno i dwudniowych. W czasie części teoretycznej uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak przygotować stanowisko pracy do wykonania przedłużanie rzęs, jak pracować z klientkami oraz jak zachować zasady higieny i bezpieczeństwa pracy. Uczestnicy szkoleń zapoznają się również z produktami i akcesoriami potrzebnymi do pracy stylisty rzęs. Nauka obejmuje również etapy aplikacji rzęs, jak również bezpiecznego usuwania rzęs.

Część praktyczna odbywa się na modelce i uczestnicy uczą się praktycznego wykonania zabiegu. Część praktyczna obejmuje przygotowanie klientki do zabiegu, dobieranie odpowiednich rzęs do typu urody klientki oraz do jej rzęs naturalnych. Główną część kursu stanowi nauka doklejania rzęs oraz zabiegów utrwalających i formujących rzęsy.

Szkolenia 2D i 3D

Szkolenie 2D i 3D przeznaczone jest dla zawodowych stylistów rzęs, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje. Jest to szkolenie na poziomie zaawansowanym, wymagające już posiadania umiejętności aplikowania rzęs. Aby odbyć to szkolenie uczestnicy muszą wcześniej odbyć szkolenie 1:1 i zdobyć doświadczenie w aplikacji przedłużania i zagęszczania rzęs.

Szkolenie 2D i 3D odbywa się w cyklach 1 dniowych lub 2-3 dniowych i obejmuje część praktyczną i teoretyczną. W przypadku dłuższych szkoleń w kursie uczestniczą 2-3 modelki.

W czasie szkolenia uczestnicy nauczą się, jak dobierać metody przedłużania rzęs do urody klientki, kształtu jej oka i do jej naturalnych rzęs. Uczestnicy szkolenia będą również sprawdzali swoje umiejętności odnośnie podstawowej metody 1:1. Szkolenie obejmuje naukę przedłużania i zagęszczania rzęs następującymi metodami:

  • metoda 2D
  • metoda 3D
  • metoda „piórkowa”

Więcej szczegółów pod tym linkiem.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności