WAIT...

Secret Lashes

Secret Lashes – z nimi każda kobieta jest piękna

Każda kobieta chce być piękna i właśnie ta myśl przyświecała Adrianie Panfil, która w 2010 roku wprowadziła na polski rynek markę Secret Lashes. Zajmuje się ona produkcją materiałów do przedłużania rzęs.

Potentat na światowym rynku

Od tamtej pory Secret Lashes stała się potentatem w tym zakresie już nie tylko na polskim, ale wręcz na światowym rynku. Praca włożona przez najlepszych stylistów oraz ciągłe pogłębianie wiedzy pozwalają na pracę na najnowszych metodach aplikacji sztucznych rzęs takich jak Volume Russian Style 2D-8D.

Dbałość o cały sektor przedłużania rzęs skutkuje zaawansowanymi szkoleniami, których ceny zaczynają się już od 490 zł. Także co roku odbywa się konkurs Lash it ON!.  Startują w nim stylistki z całego kraju. Całość trwa dwa dni i zwieńczona jest konferencją, na której omawiane są najnowsze trendy w przedłużaniu rzęs.

Sztuczne rzęsy jak prawdziwe

W asortymencie Secret Lashes znajdują się najwyższej jakości sztuczne rzęsy zarówno naturalne z futra norek jak i syntetycznych włókien. W sklepie znajdziecie sztuczne rzęsy do najpopularniejszych metod takich jak metoda 1:1  w cenach od 26 do 65 złotych. Rzęsy dla metody 2D i 3D  w cenie od 26 do 129 zł. Rzęsy Volume kosztujące od 26 do 79 zł. Kolorowe rzęsy w cenach od 25. Gotowe kępki rzęs dla metod 2:1, 3:1 oraz dla metod od 2D do 10D w cenach od 35 do 69 złotych. Znajdziecie tam także rzęsy dla makijażystek w atrakcyjnych cenach od 12.90 do 45 zł.

W sklepie Secret Lashes dostępna jest także szeroka gama akcesoriów do przedłużania rzęs. Kleje (od 36 do 99 zł), cleanery (od 19 do 39 zł). Removery (od 22 do 99zł) czy profesjonalne pincety (od 18 do 109 zł).

Be hypnotizing z Joanną Krupą

Pozytywnie o produktach Secret Lashes wypowiadają się same stylistki jak i użytkowniczki. Katarzyna Duszyńska z bloga Make-Upownia umieściła u siebie taką oto opinię: Rzęsy są idealnie wykonane. Ich długości są perfekcyjnie wymierzone.

Z  produktów Secret Lashes korzystają też gwiazdy światowego formatu. Ambasadorką marki jest Joanna Krupa, która zainspirowała do stworzenia linii sztucznych rzęs Be hypnotizing.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności