WAIT...

Logo Noble Lashes

Noble Lashes – marka, którą warto mieć na oku

Każda kosmetyczka pragnie, żeby klientki były zadowolone z efektów jej pracy. Noble Lashes to marka, która umożliwia stylistkom zakup produktów do przedłużania rzęs najwyższej jakości. Dlaczego zaufało jej tysiące kobiet?

Sukces na każdym kroku

W 2011 roku dwaj bracia postanowili otworzyć firmę. Miała ona dostarczać kosmetyczkom profesjonalne produkty do przedłużania rzęs. Na bazie doświadczenia, długoletniej praktyki i sprawdzenia możliwości, cztery lata później założyli spółkę. Decyzja okazała się być strzałem w 10. Dziś marka Noble Lashes znana jest ze sprzedaży sztucznych rzęs nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Noble Lashes to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych akcesoriów do przedłużania rzęs i innych zabiegów kosmetycznych. Zaangażowanie właścicieli, wyselekcjonowane produkty i chęć dalszego rozwoju szybko została doceniona przez ekspertów. Już dwa lata od rozpoczęcia działalności, Noble Lashes znalazło się na pierwszym miejscu rankingu e-Gazele Biznesu 2017.

Odrobina luksusu dla wyjątkowych kobiet

Która kobieta na co dzień nie chce czuć się pięknie? Sztuczne rzęsy i odżywki Noble Lashes sprawiają, że wszystkie Panie wyglądają zjawiskowo. Profesjonalne kosmetyczki decydują się na zakup produktów tej marki, ponieważ stawiają na jakość i luksus. Co więcej, sztuczne rzęsy Noble Lashes odznaczają się niewygórowaną ceną. Opakowanie rzęs, wykorzystywanych w metodzie 2:1 czy 3:1 kosztuje niespełna 24 złote.

Warto dodać, że działalność Noble Lashes opiera się nie tylko na sprzedaży. Firma zajmuje się także profesjonalnymi szkoleniami stylistek z zakresu metod przedłużania rzęs, liftingu, laminacji, botoxu czy microbladingu.

Noble Lashes na czerwonym dywanie

Noble Lashes to marka rozpoznawalna, jako ekskluzywna i prestiżowa. Od momentu powstania firmy, jej ambasadorką była znana i ceniona przez kobiety Joanna Jabłczyńska. Najwyższa jakość produktów do stylizacji rzęs została wyróżniona przez magazyn Forbes, Wysokie Obcasy, a także twórców programu Dzień Dobry TVN. Aktualnie sztuczne rzęsy Noble Lashes upiększają gwiazdy teatru, sławne piosenkarki oraz modelki na elitarnych pokazach Versace.

 

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności