WAIT...

Looksus Lashes

Looksus Lashes

Looksus Lashes wyznaje prawdę, że oczy są zwierciadłem duszy, a spojrzenie mówi więcej niż tysiąc słów. Dlatego z myślą o kobietach, które chcą hipnotyzować wzrokiem i podkreślić swe naturalne piękno, zostały stworzone rzęsy i produkty do ich pielęgnacji, które dają tę moc!

KOMPLEKSOWA STYLIZACJA i PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Od 2007 Looksus Lashes, jako ekspert w branży, odkrywa sekrety pięknych oczu i dba, by dostarczyć produkty najwyższej jakości wszystkim tym, którzy kochają wyraziste piękno! Szeroki wybór sztucznych rzęs (z włosia norki syberyjskiej, jedwabne, syntetyczne), a także profesjonalne akcesoria do ich aplikacji, jak m.in.: kleje do rzęs, zmywacze do kleju, specjalistyczne pęsety, aplikatory, szczoteczki, a także odżywki do rzęs naturalnych, płyny do demakijażu, tusze do rzęs, płatki pod oczy są gwarancją najlepszej inwestycji. Wszystkie oferowane przez markę produkty można zakupić w sklepie online.

POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

Pasją do przedłużania rzęs, pięknych, zadbanych oczu oraz doświadczeniem i wiedzą eksperci Looksus Lashes dzielą się systematycznie na indywidualnych szkoleniach dla wizażystów, makijażystów, kosmetologów i z wszystkimi, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Krok po kroku ćwiczą, by styliści do perfekcji opanowali sztukę kreacji i aplikacji idealnych rzęs tak, by każda kobieta czuła się z nimi naturalnie i pięknie.

Instruktorzy szczegółowo omawiają typy kobiecej urody oraz najnowsze trendy, zdradzają jak poznać potrzeby kobiet i jak wykorzystać całą tę wiedzę w doborze właściwej długości, grubości, koloru oraz podkręcenia rzęs, by były one idealne dla konkretnego kształtu oka.

JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

Looksus Lashes stawia na precyzję wykonania, dbałość o szczegóły i wysoką jakość składników w produktach, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Marka współpracuje tylko z najlepszymi i sprawdzonymi producentami, dzięki czemu decyzja o inwestycji w sztuczne rzęsy Looksus Lashes daje gwarancję prawdziwej satysfakcji i bezpieczeństwa.

LOOKSUS LASHES POLECAJĄ!

Setki zadowolonych kobiet, których marzeniem były piękne rzęsy, są najlepszą rekomendacją! Dowodzą tego opinie na niezależnych stronach branżowych i Facebooku. Powodem do dumy jest również to, że produkty Looksus Lashes wzbogacają oferty gabinetów urody, drogerii, hurtowni kosmetycznych i salonów nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Looksus Lashes inspiruje tysiące kobiet na Fan Page oraz Instagramie. Dołącz do Teamu Kobiet, które urzekają wzrokiem niezależnie od okoliczności!

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności