WAIT...

Laura Vito

Laura Vito – naturalność na pierwszym miejscu

Marka Laura Vito istnieje na rynku od 2012 roku. Sztuczne rzęsy tej marki wyróżniają się niezwykłą naturalnością, nie tylko ze względu na wygląd. Do ich produkcji wykorzystywane są między innymi proteiny jedwabiu naturalnego pochodzenia, wysokogatunkowe włosie norki oraz syntetyczne zamienniki wysokiej jakości.

Naturalne, lekkie i wytrzymałe

Taką właśnie opinię posiadają produkty Laura Vito wśród użytkowniczek forum wizaż.pl. Zarówno stylistki i wizażystki jak i jej użytkowniczki podkreślają wyjątkową naturalność, lekkość i wytrzymałość produktów do przedłużania rzęs.

Jedwab, kaszmir, norka

W asortymencie sklepu znaleźć można jedwabne sztuczne rzęsy w cenie 39 zł. Rzęsy kaszmirowe po 59 zł, rzęsy Mink (z włosia norki) w cenie 49 zł, zestawy kolorowych rzęs w cenie 39 zł, rzęsy Camellia w cenie 45 zł oraz syntetyczne po 14,99 zł. Ponadto można znaleźć tam także kępki sztucznych rzęs w cenie 9 zł – idealne do przedłużania rzęs metodami 2:1 i 3:1 oraz zestawy rzęs do przedłużania metodą Russian Volume. Znajdziemy tam także produkty do szybkiej stylizacji rzęs. Są to rzęsy 3D na pasku w cenie 49 zł oraz rzęsy magnetyczne w cenie od 19 zł do 24 zł.

W sklepie znajdują się także wszystkie niezbędne akcesoria do przedłużania rzęs w cenie od 9 zł, w tym kleje o różnym czasie schnięcia w cenach od 36 zł do 39 zł. Bez problemu można tam także znaleźć zestawy do liftingu rzęs od 99 zł.

Wsparcie dla stylistek i użytkowniczek

Warto także zajrzeć na profil Laura Vito na Facebooku. Można znaleźć tam wiele rad dla stylistek na temat unikalnych technik przedłużania rzęs czy ciekawych trików, które usprawnią pracę. Osoby korzystające z produktów mogą znaleźć tam także wiele rad odnośnie dbania o sztuczne rzęsy już po aplikacji.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności