WAIT...

LashLash

LashLash – rzęsy na piątkę

Firma LashLash wywodzi się z Krakowa. Mimo, że na rynku są zaledwie od kilku lat, ich produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością. Wielokrotnie potwierdzoną przez użytkowniczki i stylistki rzęs.

Pozytywnie o marce

Szeroka recenzja ich produktów ukazała się w magazynie “Lash Me!”, w której Agnieszka Pąchalska oceniła sztuczne rzęsy z serii Sparkle by Sabina Bryła. Oceniała w pięciu kategoriach: opakowanie, paski rzęs, jakość rzęs, mocowanie rzęs na pasku oraz wrażenia podczas pracy i efekt końcowy. Całość została dostała najwyższą możliwą ocenę, czyli piątkę. Taką samą ocenę mają produkty LashLash na Facebooku. Gdzie użytkowniczki wypowiadają się o marce w bardzo pozytywnym tonie. Taką recenzję umieściła między innymi Magdalena z Warszawy: “Jestem bardzo zadowolona z obsługi lash lash 🙂 Służą cierpliwą pomocą w wyborze produktów , na każde pytanie zadane na Facebooku dostałam bardzo szybka odpowiedz 🙂 Suuuuper gratisy (płatki pod oczy , szczoteczki , bransoletka i długopis w kształcie szminki z logiem ) . Szczerze polecam każdemu!”.

Jednorożce dla każdego

Asortyment sklepu LashLash obejmuje sztuczne rzęsy serii Hollywood Lashes w cenie 55 zł, LashLash w cenie 49,90 zł, SkyPro w promocyjnej cenie 29,90 zł, Sparkle by Sabina Bryła w cenie 59,90 zł, Unicorn Lashes w cenie 49,90 zł oraz rzęsy EASY! w cenie 55,90 zł.

Znaleźć tam też można wszystkie niezbędne akcesoria takie jak pęsety, cleanery, reamowery czy kleje do sztucznych rzęs Bahama, Flash i Unicorn w cenie 39,90 zł.

We współpracy ze stylistkami

Seria sztucznych rzęs Sparkle by Sabina Bryła powstała w kooperacji z rozpoznawalną krakowską stylistką rzęs, która swoim doświadczeniem wspomogła markę LashLash w stworzeniu niezawodnych sztucznych rzęs, odpowiadających zarówno wizażystkom jak i użytkowniczkom.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności