WAIT...

Hi-Lashes

HI-LASHES najwyższa jakość dla Twoich oczu

HI-LASHES to firma z niewielkim stażem powstała w 2016 roku w Wielkopolsce, jednak od tamtego czasu szturmem podbiła rynek sztucznych rzęs.

Zarówno ich sztuczne rzęsy jak i wszystkie produkty do przedłużania i stylizacji rzęs są poddawane rygorystycznym testom. Dzięki temu są one najwyższej jakości i są w stanie zaspokoić nawet najwyższe wymagania zarówno stylistek jak i użytkowniczek.

Szkolenia w wąskim gronie

Firma HI-LASHES prowadzi także zaawansowany system szkoleń dla swoich instruktorek oraz stylistek, podnosząc ich kwalifikacje w przedłużaniu i stylizacji rzęs. Spotkania odbywają się w dwuosobowych grupach (szkolenia z metody 1:1 oraz 2D i 3D) lub indywidualnie (metody 4D – 6D). Dzięki temu każde szkolenie pozwala na stuprocentowe skupienie na kursantce i wysoki poziom. Ceny wahają się w przedziale od 750 zł do 1250 zł w zależności od metody.

ProLine – nie tylko dla profesjonalistów

Asortyment sklepu HI-LASHES zawiera sztuczne rzęsy mink serii Perfect Black Lashes w cenie 39,90 zł, Perfect Black Lashes Mix i Perfect Black Lashes Special Mix w cenie 44,90 zł. W sierpniu dołączyła do niego również seria ProLine oraz ProLine Mix Rozmiaru w cenie 55,90 zł. Znajdziemy tam także zestawy kępek do przedłużania rzęs metodami 2D-6D z serii Express 3D w cenie 14,90 zł.

Dopełnieniem są najwyższej jakości akcesoria do przedłużania rzęs oraz ich późniejszej pielęgnacji w zróżnicowanych cenach.

Skuteczność w każdych warunkach

Jakość produktów HI-LASHES mogą potwierdzić opinie użytkowniczek oraz stylistek. Jednym z najczęściej polecanych klejów do przedłużania rzęs na lato jest Sunny z asortymentu HI-LASHES. Pojawił się on na liście polecanych opublikowaną na blogu Lash Artistry przez Michalinę Mielnicką we wpisie: “Jak przetrwać lato? Świadoma praca latem oraz wybór kleju”. Jego skuteczność nawet w ciężkich warunkach potwierdzają również użytkowniczki w komentarzach na Facebooku. Warto też odwiedzić profil HI-LASHES na Facebooku, gdzie można znaleźć wiele ciekawostek i konkursów.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności