WAIT...

Exclusive Lashes

Dołącz do Exclusive Lashes i stań się jej częścią.

Exclusive Lashes to marka, która zajmuje się dystrybucją profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do przedłużania rzęs. Codziennie wyszukuje i sprawdza wiele produktów, które trafiają w ręce wymagających Klientów. Doświadczenie i praktyka pozwalają Exclusive lashes świadomie wybierać tylko te najlepsze.

Marka istnieje na rynku polskim i europejskim już od 2016 roku. W przeciągu kilku lat udało się jej zdobyć zaufanie wielu Klientów, którzy pozostają z nią w stałym kontakcie. Kluczem do sukcesu jest wysoka jakość i zaangażowanie.

Specjalistką, która pomaga utrzymać wysoki poziom jest założycielka marki, Monika Rząp. Kobieta, która przedłużaniu rzęs nadała zupełnie nowe znaczenie. Jej wieloletnie doświadczenie i umiejętności, które zdobywała pod okiem najlepszych instruktorek, sprawiają, że Exclusive Lashes jest wyjątkową marką. Pani Monika otrzymała wiele nagród na ważnych europejskich i krajowych zawodach – pierwsze miejsce w kategorii “Megavolume”, trzecie w “Objętościach lekkich” oraz Grand Prix, wszystko w ramach zawodów w Tallinie, w maju 2017 roku. Do tego dochodzi wiele innych zwycięstw, jak na przykład z dobycie wszystkich pierwszych miejsc na podium w czasie konkursu Lash Me! w Warszawie w 2017 , czy pierwsze miejsce w Dublinie w 2017 . Pani Monika jest bezkonkurencyjna, tak jak Exclusive lashes !

Asortyment marki obejmuje sztuczne rzęsy 1:1, 2:1, 3:1, rzęsy objętościowe, kolorowe i, jedyne w swoim rodzaju, rzęsy zrobione w 100% z Norki Syberyjskiej! Dodatkowo w ofercie znajdują się najlepsze akcesoria do aplikacji i pielęgnacji Twoich sztucznych rzęs. A to wszystko w atrakcyjnych cenach – już od 59,90 pln! Z pomocą Exclusive Lashes zadbasz o swoje piękno w najlepszy sposób!

O jakości danej marki w najlepszy sposób świadczą zadowolone Klientki, dlatego przedstawiamy wam ich opinie, abyście również Wy mogły zaufać Exclusive Lashes!

“Exclusive Lashes dołączyły do grona moich ulubieńców i wiem, że w moim kuferku do rzęs nie może ich zabraknąć.” – tak pisała o Exclusive lashes Karolina Bergolc na swoim blogu!

“Rzęsy Exclusivelashes, to wysokogatunkowe sztuczne rzęsy, które spełnią wymagania najbardziej wybrednych Klientek … ” – a tak piszą o marce na M.K. Cosmetics

 

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności