WAIT...

Firma Evolashes zajmuje się sprzedażą tuszy do rzęs oraz akcesoriów związanych z rzęsami jak również prowadzeniem kursów makijażu i stylizacji rzęs. Evolashes proponuje swoim klientom nowoczesną metodę przedłużania rzęs, która jest bezpieczna dla własnych, naturalnych rzęs i nie trzeba tuszować sztucznych rzęs.

Nowoczesna metoda przedłużania rzęs w Evolashes

Metoda ta polega na przyklejaniu pojedynczych rzęs przy pomocy specjalnego kleju, który jest wodoodporny i pozwala na kąpanie się bez ryzyka, że rzęsy się odkleją. Efekt przedłużonych rzęs trwa kilka tygodni jest to dobre rozwiązanie dla zajętych kobiet, które nie mają zbyt wiele czasu aby samodzielnie zadbać o długie i piękne rzęsy. Aplikacja rzęs jest bezbolesna.

Rzęsy są przedłużane przy pomocy kilku sprawdzonych metod. Najszybszą metodą jest quicklasheffect, w której aplikacja trwa około 20-30 minut. Metoda ta sprawdza się w gabinetach kosmetycznych, które nie posiadają specjalnego łóżka, na którym leży klientka.

Czym jest metoda longeffectmascara?

Kolejna metoda to longeffectmascara, które polega na pomalowaniu rzęs trwałym tuszem, który utrzymuje się około 2 tygodni. Aplikacji tej może dokonać tylko przeszkolona stylistka rzęs.

Firma Evolashes prowadzi sklep internetowy, w którym oferowane są rzęsy, kleje oraz akcesoria do aplikacji rzęs jak również produkty do stylizacji brwi.

Szczegóły kursów w Evolashes

Dla osób, które pragną związać swoją karierę zawodową z zawodem stylistki rzęs, firma Evolashes oferuje kursy o różnym stopniu zaawansowania. Oferta kursów jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb i wymagań klienta. W firmie Evolashes znajdziesz zarówno kursy grupowe, jak i szkolenia indywidualne.

Podstawowe szkolenia na temat stylizacji rzęs trwają dwa dni. Klienci mogą wybrać szkolenie indywidualne lub grupowe w grupach maksymalnie 2-osobowych.

Ceny podstawowych szkoleń kształtują się następująco:

  • szkolenie podstawowe indywidualne (1 dzień)-  1000 zł netto
  • szkolenie podstawowe grupowe (1 dzień)- 900 zł netto
  • szkolenie podstawowe indywidualne (2 dni) – 1800 zł netto

W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się z bezpieczeństwem i higieną pracy stylistki rzęs jak również dowiedzą się jak przygotować miejsce pracy oraz jak przygotować klientkę do zabiegu aplikacji rzęs. Szkolenie obejmuje naukę rodzajów rzęs oraz klejów. Główny tematem szkolenia jest aplikacja rzęs oraz pielęgnacja rzęs po aplikacji, a następnie bezinwazyjne usuwanie przedłużonych rzęs. Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat.

Ponadto firma Evolashes prowadzi szkolenia Long Effect Mascara, które trwają 5-6 godzin. Koszt takiego szkolenia to 500 zł.  Szkolenie to obejmuje część teoretyczną, na której uczestnicy zapoznają się z produktami potrzebnymi do aplikacji Long Effect Mascara oraz z zagadnieniami marketingowymi. W czasie części praktycznej uczestnicy uczą się prawidłowego przygotowania stanowiska pracy, przygotowania klientki oraz prawidłowego wykonania przedłużania rzęs produktami Long Effect Mascara.

Ponadto firma Evolashes oferuje różnego rodzaju kursy i warsztaty doszkalające. Szczegóły znajdują się pod tym linkiem.

 

 

 

 

 

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności