WAIT...

Firma Black Lashes zajmuje się profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs. W sklepie internetowym prowadzonym przez firmę  Black Lashes można nabyć zarówno same rzęsy do zabiegu aplikacji, jak również kleje oraz akcesoria do przedłużania rzęs.

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin od daty otrzymania przelewu, zaś przesyłka wykonywana jest przez sprawdzoną firmę kurierską.

Szkolenia i produkty w Black Lashes

Ważną częścią działalności firmy Black Lashes są szkolenia dotyczące stylizacji rzęs. Eye Designers Academy prowadzona przez firmę  Black Lashes prowadzi profesjonalne szkolenia pod okiem doświadczonych profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie stylizacji rzęs.

Szkolenia ze stylizacji rzęs przeznaczone są dla osób, które pragną połączyć swoją karierę zawodową z zawodem stylistki rzęs i chcą nabyć odpowiednie umiejętności. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs wymaga odpowiednich kwalifikacji, gdyż jest to zabieg wykonywany z chirurgiczną precyzją. Na szkoleniach prowadzonych przez firmę  Black Lashes uczestnicy zdobędą wymaganą wiedzę i umiejętności pozwalające im w przyszłości rozpocząć karierę stylisty rzęs.

Uczestnicy kursów zapoznają się z produktami niezbędnymi do przedłużania rzęs oraz z metodami stosowanymi do przedłużania i zagęszczania rzęs. W czasie szkolenia uczestnicy nauczą się również dobierania rzęs do urody i stylu klientki. Przyszłe stylistki poznają tajniki pracy stylisty rzęs począwszy od szukania klientów, umawiania się na zabieg oraz wykonania samego zabiegu.

Szczegóły dotyczące szkoleń w Black Lashes

Kursy prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców, którzy mieli okazję pracować z gwiazdami estrady, politykami itd. Doświadczeni instruktorzy w czasie kursów będą mogli podzielić się swoją długoletnią wiedzą na temat przedłużania i zagęszczania rzęs jak również doradzić i zainspirować jak pracować z klientami.

Szkolenia obejmują naukę najnowocześniejszych metod aplikacji rzęs:

  • metoda 1:1 polegająca na dokładnym doklejaniu pojedynczych rzęs syntetycznych do rzęs naturalnych. Klientka uzyskuje efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs, który utrzymuje się 8 tygodni. Jest to najszybsza i najbardziej popularna metoda. Szkolenie kierowane jest do osób, które zaczynają karierę jako stylistka rzęs.
  • metoda 2:1 siberian real mink polegająca na naklejaniu 2 rzęs do jednej rzęsy naturalnej. Rzęsy Siberian Real Mink mają strukturę podobną do prawdziwych rzęs i są bardzo delikatne i lekkie. Efekt utrzymuje się 8 tygodni. Program szkolenia skierowany jest do osób, które już opanowały metodę 1:1.

Szkolenia obejmują nie tylko naukę metody aplikacji syntetycznych rzęs, lecz także takie zagadnienia jak budowa rzęsy, bezpieczeństwo i higienie wykonania zabiegu oraz preparaty i  akcesoria potrzebne do wykonania zabiegu. Szkolenie obejmuje również naukę usuwania bezinwazyjnego nałożonych rzęs.

Część praktyczna kursu obejmuje metody pracy z klientami, dobór odpowiednich rzęs do urody klientki, naukę prawidłowego i bezpiecznego nałożenia syntetycznych rzęs oraz nauka formowania rzęs tak aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny. Więcej szczegółów znajduję się pod tym linkiem.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności