WAIT...

Szkoła makijażu Biar Beauty zajmuje się prowadzeniem kursów makijażu, stylizacji oraz aplikacji rzęs. Biar Beauty to jedyne w Polsce centrum szkoleniowe zajmujące się uczeniem tworzenia makijażu. Kursy makijażu odbywają się pod okiem doświadczonych stylistów i specjalistów w dziedzinie makijażu. Osoby uczestniczące w kursach poznają najnowsze trendy mody w makijażu i stylizacji. Doświadczeni szkoleniowcy przekazują kursantom swoją wiedzą odnośnie technik aplikacji produktów do makijażu oraz tego jak kształtowały się trendy w aplikacji makijażu w ciągu ostatnich lat.

Nauka makijażu i produkty do makijażu

Firma Biar Beauty nie tylko uczy wykonywania makijażu, lecz także dostarcza produkty niezbędne do jego wykonania.

Szkoła makijażu Biar Beauty pod kierownictwem Agnieszki Brody zdobyła sobie renomę na rynku szkoleń makijażu i stylizacji. Klienci, którzy już skorzystali z kursów makijażu prowadzonych przez Biar Beauty, chwalą szeroką ofertę szkoleń oraz ich wysoki poziom merytoryczny. Dobra opinia szkoły wynika także z faktu, że szkoleniowcami są w niej wieloletni eksperci w dziedzinie makijażu i stylizacji oraz osoby związane z programami telewizyjnymi, magazynami mody oraz czasopismami lifestylowymi.

Oferta szkoleń w Biar Beauty

Oferta szkoleń  jest na tyle szeroka, że każdy klient znajdzie tu coś co mu najbardziej odpowiada. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Biar Beauty dostosowuje się również czasowo do potrzeb klientów i oferuje kursy prowadzone w różnych trybach jak kursy weekendowe, kursy intensywne itp.

Specjaliści w dziedzinie makijażu i stylizacji opracowali własny, autorski program szkoleń. Program ten jest następnie realizowany przez znanych i doświadczonych ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu. Wielokrotnie eksperci Biar Beauty współpracowali ze znanymi osobistościami w świecie polityki i show biznesu.

Szkoleniowcy współpracujący ze szkołą makijażu Biar Beauty mają w swoim dorobku współpracę z gwiazdami estrady oraz współpracę z prestiżowymi magazynami modowymi, dla których wykonywali wielokrotnie sesje makijażu.

Wyróżnienia i nagrody

Szkoła makijażu Biar Beauty może się poszczycić wieloma renomowanymi wyróżnieniami i nagrodami. Między innymi Biar Beauty zdobyła takie renomowane nagrody jak:

● nagroda w plebiscycie piękna z Nefretete magazynu Kosmetyka i Kosmetologia
● nagroda Prix de Bbeauté magazynu Cosmopolitan dla Rainbow Blink & Go by Nnouveau Lashes
● czterokrotny tytuł “Noveau Lashes distributor of the year”
● rekomendacja the Guild of Professional Beauty Therapists
● rekomendacja magazynu Uroda za profesjonalizm oraz wysokiej jakości usługi

Zespół szkoły makijażu Biar Beauty – szczegóły

Zespół szkoły makijażu Biar Beauty złożony jest z wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie nakładania makijażu i stylizacji. Składa się on z wizażystów, stylistów rzęs i włosów, artystów makijażu, którzy przekazują uczestnikom kursów swoją długoletnią wiedzę oraz znajomość najnowszych trendów w dziedzinie makijażu i stylizacji.
Nowoczesne centrum szkoleniowe jakim jest firma Biar Beauty znajduje się w Katowicach, gdzie realizowane są autorskie programy szkoleniowe. To tutaj uczestnicy kursów zapoznają się nie tylko z najnowszymi technikami nakładania makijażu oraz stylizacji włosów i rzęs, lecz także poznają techniki wizażu oraz najnowsze trendy mody.
Szkoła makijażu Biar Beauty oferuje kursy makijażu pierwszego i drugiego stopnia w zależności od zaawansowania uczestników. Uczestnicy szkoleń poznają nie tylko techniki nakładania makijażu, lecz także poznają tajniki dobierania kolorów oraz sposobów demakijażu oraz pielęgnacji skóry. Dla osób zaawansowanych w dziedzinie makijażu szkoła przygotowała kursy zaawansowane trzeciego stopnia, podczas których doświadczeni eksperci podzielą się swoją wiedzą, którą zdobyli podczas lat praktyki.

Więcej szczegółów dostępnych pod tym linkiem.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności