WAIT...

BeautyLashes

BeautyLashes – idealne rzęsy na pasku

“Fantastyczne, delikatne, mięciutkie rzęsy. Idealne na co dzień. Wyglądają przepięknie na oku,  jakość rzęs rewelacyjna. Godne polecenia!” – to jedna z wielu pozytywnych recenzji wystawiona przez Aleksandrę z Opola w serwisie Facebook na temat BeautyLashes.

Rzęsy na pasku – szybko i efektownie

Firma ta od kilku lat zajmuje się produkcją sztucznych rzęs na pasku. Są to gotowe kępki rzęs umocowane do hipoalergicznego paska. Niezwykle szybka aplikacja nie wymaga w tym przypadku udziału stylistki. Równie efektownie można zrobić to samemu. Na pasek ten nakładamy odrobinę kleju i mocujemy tuż nad linią naturalnych rzęs.  Idealnie sprawdzają się do szybkiego przedłużenia rzęs na co dzień i na wyjątkowe okazje. Szeroki wybór wzorów, długości i objętości pozwala każdej kobiecie wybrać coś idealnego dla siebie.

Szeroki asortyment w niskich cenach

W asortymencie BeautyLashes znajdziemy sztuczne rzęsy z kolekcji Slay Collections, czyli Sait Tropez, Miami, Hollywood, Jeffree, Holly, Betti, Lilly, Carli i Jayde w cenach od 65 zł do 89 zł. Rzęsy z kolekcji Angel Collection: Nikki, Kendall i Kendall 2, Renee, Kim, Marylin, Jelly, Carli i Kylie w cenach od 63 zł do 70 zł oraz sztuczne rzęsy na paskach przezroczystych: Tulum, Rodos, Amsterdam, Dina, London, Dubai, All eyez on me oraz Better late Than ugly w cenach od 65 zł do 89 zł.

Sklep oferuje także niezbędne akcesoria do aplikacji sztucznych rzęs, w tym specjalną pęsetę z półksiężycem w cenie 15 zł.

Wystylizuj się z BeautyLashes

BeautyLashes często współpracuje z youtuberkami, które w swoich wideo pokazują jak w prosty sposób zrobić oszałamiający makijaż. Jedną z nich jest Nataliebeautyyy, która robiła świąteczny makijaż z wykorzystaniem sztucznych rzęs Carli.  Szybka aplikacja sztucznych rzęs od BeautyLashes pozwala na wzmocnienie efektu stylizacji bez długiego zabiegu przedłużania rzęs.

Produkty BeautyLashes były także wykorzystywane przez odwiedzającą Dzień Dobry TVN! Monikę Miller do wykonania makijażu na Halloween w ubiegłym roku.

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności