WAIT...

Beauty Lashes

BEAUTY LASHES – PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

Beauty Lashes z Zabrza od wielu lat stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Dlatego do produkcji swoich sztucznych rzęs stosują najwyższej jakości jedwab syntetyczny, który posiada cechy naturalnego jedwabiu i wytrzymałość materiałów syntetycznych.

Najlepsze szkolenia

Beauty Lashes specjalizuje się w produkcji sztucznych rzęs do przedłużania metodami objętościowymi. Prowadzi także szkolenia w tym zakresie. Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska dobiera program szkolenia indywidualnie pod poziom zaawansowania kursantki, dzięki temu stylistki przedłużania rzęs są bardzo zadowolone ze szkoleń tak jak Anna z Zabrza, która zamieściła swoją opinię w recenzjach Google: “polecam gorąco szkolenia! byłam na szkoleniu z zakresu podstawowego – Pani Dagmara wszystko mi wytłumaczyła, pokazała i cały czas była przy mnie – nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym szkoleniem.”

Ultracienkie rzęsy dla niebywałej objętości

W asortymencie sklepu Beauty Lashes znajdziemy zestawy pojedynczych sztucznych rzęs od tych ultracienkich – 0.03 mm idealnych do przedłużania metodami objętościowymi 2D-8D, przez takie w grubościach 0.07 – 0.1 mm do przedłużania rzęs metodami 2:1 i 3:1 aż po wyraziste i grube sztuczne rzęsy o grubości 0.15 i 0.2 mm do klasycznej metody 1:1. Wszystkie z nich występują w kształcie B/C/D i w długościach od 7 – 14 mm. Ceny za cały komplet 12 pasków wahają się w przedziale od 49,00 zł do 54,00 zł. W sklepie Beauty Lashes znaleźć można także wszystkie niezbędne akcesoria do przedłużania rzęs takie jak kleje, cleanery, przyśpieszacze, removery oraz opaski rodzielające, podkładki pod klej i pensety, które są odpowiednio dostosowane do sztucznych rzęs, produkowanych przez markę.

Zainspiruj się z Beauty Lashes

Warto zajrzeć także na blog prowadzony przez Beauty Lashes. Można znaleźć tam dużą dawkę inspiracji, najnowszych trendów odnośnie przedłużania rzęs jak i niezbędnej wiedzy zarówno dla stylistek jak i użytkowniczek sztucznych rzęs.

 

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas *



* wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności