WAIT...

Amazing Lashes

Amazing Lashes – produkty, szkolenia i nie tylko!

Amazing Lashes powstała kilka lat temu w Gdyni. Od tamtej pory objęła swoim zasięgiem całą Polskę. Zarówno jako dostawca wysokiej jakości sprzętu do stylizacji rzęs, jak i jako firma szkoleniowa.

Gdynia – serce Amazing Lashes

Główna siedziba firmy znajduje się w Gdyni przy ul. Starowiejskiej 41-43. Znajdziemy tam zarówno studio stylizacji rzęs, w którym nie tylko przedłużymy rzęsy, ale także wykonamy lifting i laminację rzęs. Sklep stacjonarny Amazing Lashes, w którym możemy odebrać zakupy zamówione online, jak również kupić część akcesoriów dostępnych od ręki. Jest tam także centrum szkoleniowe firmy, w którym możemy umówić się na szkolenie z przedłużania i liftingu rzęs.

Szkolenia z najlepszymi!

Oferta szkoleniowa Amazing Lashes obejmuje wszystkie sposoby przedłużania rzęs. Znajdziemy w niej szkolenia z zakresu przedłużania rzęs metodą 1:1. Szkolenia z zagęszczania rzęs metodami 2-8D, Russian Volume oraz Max Volume. Stylistki, które mają za sobą już szkolenia z różnych metod przedłużania rzęs mogą zgłosić się również na doszkolenie umiejętności i podniesienie kwalifikacji.

Jednymi z instruktorek Amazing Lashes są znane na całym świecie jurorki międzynarodowych konkursów: Anastazja Tomusiak i Karina Romanenko. Zdobyły one wiele nagród a także opracowały autorską metodę przedłużania rzęs “Mirror Symmetry”. Są także mistrzyniami w stylizacji rzęs z efektami “Smoky eyes”, “Eyeliner”, “Kim Kardashian Light”, “Kim Kardashian Strong”, “Fala” i “Azjatyckie oko”. Koszt szkolenia z ich udziałem to 2900zł.

Najwyższa jakość produktów

Zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym w Gdyni możemy kupić szeroki asortyment do przedłużania i zagęszczania rzęs. Również odżywki do rzęs, akcesoria i kosmetyki do liftingu i laminacji rzęs, a także materiały szkoleniowe i treningowe.

W ofercie Amazing Lashes znajdziemy szeroki wachlarz sztucznych rzęs, są to rzęsy MINK, SILK, L Curl, FLAT. Rzęsy stopniowane, w paletkach, kolorowe i ozdobne. Znajdziemy tam zarówno rzęsy pojedyncze, w kępkach czy na pasku. Ceny za zestawy rzęs różnią się w zależności od wielkości opakowania i rodzaju. Mieszczą się one w przedziale od 10 do 59 zł.

Dostępne są także specjalistyczne kleje do rzęs. Dopasowane zarówno dla stylistek, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rzęsami jak i dla wprawionych w boju. Kleje o różnej długości schnięcia, dopasowane do różnych warunków aplikacji, a nawet zapachowe. Ceny w zależności od rodzaju zaczynają się od ok. 30 zł.

Ponadto w sklepie Amazing Lashes znajdziemy removery, cleanery, szampony do rzęs, odżywki a także pęsety, henny, płatki i taśmy do separacji. Ceny w sklepie Amazing Lashes są bardzo przystępne, często organizowane są też wyprzedaże, nawet do 50%. Wiele cennych nagród można także zdobyć biorąc udział w konkursach organizowanych przez Amazing Lashes na Facebooku.

Pozytywne opinie od lat!

Od wielu lat pojawiają się na facebookowym profilu Amazing Lashes same pozytywne opinie, jedną z nich jest post p. Natalii: “Jestem bardzo mile zaskoczona ❤ peseta ze stykiem idealnym , nic a nic nie przepuszcza ! Pięknie zapakwoana paczka aby nic się nie stało ? rzęsy bardzo dobrej jakości , miękkie, delikatne rewelacja ?❤ gratisów pod dostatkiem a to się chwali super , że dbacie o swoich klientów ?❤ napewno zostanę u was ?”

źródło zdjęcia: Facebook

Newsletter *

Pozwól nam informować Cię o nowościach na naszej stronie!

Wprowadź adres email i potwierdź jego wysłanie klawiszem enter.

* pozostawiając nam adres email wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności

Napisz od nas ** wysyłając formularz wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności